Restauracja to klimatyzowany obiekt na 45 osób. Zapewnia fachową obsługę i dobrą kuchnię. W ofercie menu znajdą Państwo wiele pysznych i sytych potraw kuchni polskiej.

W okresie wiosenno - letnim mogą Państwo zjeść przyrządzone przez nas potrawy w letnim ogródku, ciesząc się przy tym widokiem na Góry Świętokrzyskie.

W czasie odpoczynku w podróży możecie Państwo obejrzeć ciekawy film, posłuchać aktualnych wiadomości, prognozy pogody lub po prostu dobrej muzyki.

Oferujemy możliwość skorzystania z bezprzewodowego Internetu dostępnego na terenie całego obiektu (nasi klienci mogą również bezpłatnie skorzystać z komputera, znajdującego się w naszej restauracji).

Dla zorganizowanych grup przygotowujemy posiłki na zamówienie, oferując przy tym korzystne RABATY, a w razie potrzeby przyrządzamy potrawy na wynos.

Obsługujemy imprezy okolicznościowe zarówno klientów indywidualnych jak i firm, a zapracowanym pomagamy w przygotowaniu potraw i wypieków świątecznych.

Dla kierowców TIR-ów BONY PREMIOWE do wykorzystania w naszej restauracji lub sklepie.
Nasz adres: Górno-Parcele 3A, 26-008 Górno      Stacja Paliw BP - tel. 41 302 39 37      Motel i Restauracja - tel. 41 302 43 10
Copyright © 2010 Magtrans o nas | restauracja | motel | stacja paliw | kontakt | polityka prywatności