Stacja Paliw w miejscowości Górno-Parcele, została otwarta w listopadzie 2006 roku i od samego początku zdobyła sympatię i uznanie wielu klientów.

Stacja została zbudowana z myślą o kierowcach i osobach podróżujących samochodami, którym oprócz zatankowania paliwa najwyższej jakości gwarantujemy miłą i fachową obsługę, bardzo dobrze zaopatrzony sklep, czyste sanitariaty oraz duży monitorowany parking.

Na terenie stacji znajdą Państwo czynny przez całą dobę sklep, w którym zakupicie nie tylko artykuły spożywcze, ale również płyny eksploatacyjne, akcesoria samochodowe, artykuły chemiczne, prasę, a podróżującym serwujemy aromatyczną kawę oraz pyszne kanapki, domowej roboty.

W każdej chwili skorzystać możecie z pomocy naszych pracowników, którzy nie tylko zatankują paliwo, ale również doradzą w zakupie dodatkowych produktów i akcesoriów samochodowych.

Do dyspozycji naszych gości są również automaty do gry, przy których można zrelaksować się po ciężkiej podróży.Zakupy paliw i towarów sklepowych na naszej stacji premiowane są punktami , które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody.

Nasz adres: Górno-Parcele 3A, 26-008 Górno      Stacja Paliw BP - tel. 41 302 39 37      Motel i Restauracja - tel. 41 302 43 10
Copyright © 2010 Magtrans o nas | restauracja | motel | stacja paliw | kontakt | polityka prywatności